logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 12 lipca 2012 11:04

Animatorki ZOK w akcji

Animatorki Złocienieckiego Ośrodka Kultury Monika Kuczyńska i Aleksandra Urbanowicz przez całą wiosnę brały udział w projekcie realizowanym w ramach Zachodniopomorskiego Forum Kultury – sieć animatorów w działaniu dofinansowanym ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Spotkania warsztatowe forum odbywały się w Starej Studnicy (gmina Kalisz Pomorski). Miały na celu przygotować animatorów do organizacji nietypowego wydarzenia kulturalnego odbywającego się w miejscu o zaburzonym ładzie społecznym lub przestrzennym.

W gminie Złocieniec takie wydarzenie odbędzie się w sierpniu w Lubieszewie. Przygotowując je animatorki przeprowadziły diagnozę społeczeństwa i zobrazowały problem istniejący w lokalnej społeczności. Podczas kolejnych warsztatów prezentowały swoje spostrzeżenia w niekonwencjonalny sposób. Do tego celu wykorzystały makaron i pianki marshmallow. Temat rozwoju widowni opracowały na obrusie, który stanowił całą publiczność, a wybranymi grupami odbiorców były talerze i łączące je sztućce. By pozyskać sponsora animatorki metodą poklatkową nakręciły film, który zachęca do zainwestowania w ich wydarzenie. Foto relację z poszczególnych warsztatów można zobaczyć poniżej. Zachęcamy również do obejrzenia filmu i zostania Naszym sponsorem!

Media

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus