logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 24 kwietnia 2023 14:05

Kwiecień w KinoSzkole

Kwiecień to miesiąc, kiedy przyroda budzi się do życia, a ekologia jest nam szczególnie bliska ze względu na przypadający w kwietniu Dzień Ziemi. W związku z tym na spotkaniach w ramach programu KinoSzkoła poruszane były tematy natury, przyrody i jej wpływu na nasze życie.

Klasy 1-3 ze szkół podstawowych nr 1 i nr 3 ze Złocieńca oraz uczniowie Zespołu Placówek Edukacyjno- Terapeutycznych w Bobrowie zastanawiali się podczas prelekcji co nam daje kontakt z naturą? Po prelekcji obejrzeli film „Martin i magiczny las”.

Klasy 4-6 ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej z Darskowa próbowali znaleźć odpowiedź na pytanie czy można oswoić dziką naturę? Po ciekawej dyskusji obejrzeli film „Wiki i jej sekret”.

Najmłodsi uczestnicy zajęć, przedszkolaki z Przedszkola Prywatnego w Złocieńcu, podczas prelekcji rozmawiali na temat zdrowego odżywiania. Później obejrzeli bajki z serii „Mami fatal”, „Agatka” i „Przytul mnie”.

 

tekst i zdjęcia: Katarzyna Borowczak

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus