logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 05 lipca 2023 07:40

Aktywny czerwiec w świetlicach

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z aktywności, które w czerwcu prowadziliśmy w złocienieckich świetlicach wiejskich.
To był dobry czas, który dzieci spędziły na świeżym powietrzu podczas wspólnych spacerów, gier i zabaw integracyjnych. Aktywnie uczestniczyły w celebrowaniu święta z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Ojca. Zabawy w berka, zbijaka, ośmiornicę, wycieczki do lasu w poszukiwaniu tropów zwierząt, zbiory kwiatów do wianków, warsztaty z makramy i malarstwa kropkowego, zabawy chustą animacyjną, zajęcia plastyczne to przykłady działań w świetlicach w Bobrowie, Bolegorzynie, Chlebowie, Cieszynie, Lubieszewie, Kosobudach, Nowym Worowie, Rzęśnicy, Starym Worowie i Warniłęgu.
Oprócz tego zespół złocienieckich świetliczanek uczestniczył w folkowych przytupach w ramach 26. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych "Nad Iną" w Goleniowie oraz w Wyborach Miss Pojezierza Drawskiego "Kwiat Paproci" w Cieszynie.

Tekst: Monika Kuczyńska-Kochana
Zdjęcia: profile Fb złocienieckich świetlic wiejskich

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus