logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 02 listopada 2023 11:20

Fotorelacja z październikowych działań złocienieckich świetliczanek

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z październikowych działań złocienieckich świetliczanek.
Październik to miesiąc jesiennych spacerów, zabaw i aktywności na świeżym powietrzu oraz przygotowań do imprez Halloween i Święta Dyni.
W Cieszynie dzieci przygotowały dekoracje związane z Halloween. Odbyły się warsztaty z makramy oraz integracyjne gry i zabawy w świetlicy.
W Bobrowie zauroczone barwami jesieni dzieci wykonały przepiękne dekoracje. Powstały kolorowe liście oraz jeżyki. Nie zabrakło zabaw na świeżym powietrzu oraz kulinarnych warsztatów.
W Chlebowie czas upłynął na wielu kolorowych animacjach. Dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, tanecznych, sportowych, grach i zabawach zespołowych. W trakcie Święta Dyni odbyło się spotkanie ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim. Tematem spotkania była pierwsza pomoc.
W Bolegorzynie październik minął bardzo przyjemnie. Główną atrakcją i zabawą były klocki, tańce, hula hop, prace manualne oraz przygotowania do imprezy Halloween.
W Warniłęgu dzieci tworzyły prace plastyczne, odbywały się animacje oraz gry zespołowe. Miesiąc zakończyli wspólną dyskoteką halloweenową.
W Nowym Worowie dzieci chodziły na wspólne spacery w czasie, których zbierały żołędzie. Robiły także prace plastyczne i halloweenowe, tj. języki, sówki, lampiony dyniowe. Brały również udział w warsztatach z szalonym chemikiem i wspólnej zabawie.
W Rzęśnicy dzieci bawiły się klockami i układały puzzle. Brały udział w animacjach, wykonały dużo prac plastycznych, a korzystając z pogody chodziły na spacery.
W Starym Worowie dzieci robiły skrzaty z makramy, mikołajkowe lampiony, wianki na drzwi, malowały flagi. W międzyczasie grały w tenisa stołowego i układały klocki oraz wzięły udział w imprezie halloweenowej.
W Lubieszewie dzieci chodziły na spacery poszukując darów jesieni, z których wykonywały prace plastyczne. Uczestniczyły w warsztatach kulinarnych, grach i zabawach ruchowych.
W październiku w ramach projektu "Regionalne Pogotowie Kryzysowe" świetliczanki wzięły udział w ciekawym szkoleniu dla osób stykających się zawodowo z kryzysem.

Tekst: Joanna Olesiak
Zdjęcia: profile Fb złocienieckich świetlic wiejskich

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus