logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 30 kwietnia 2024 10:08

Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca

Złocieniecki Ośrodek Kultury świętuje Międzynarodowy Dzień Tańca

W poniedziałek, 29 kwietnia, Złocieniecki Ośrodek Kultury zamienił się w widowisko pełne ruchu, pasji i emocji, świętując Międzynarodowy Dzień Tańca.
Sercem działalności naszego ośrodka są sekcje ZOK-u, które dzięki niesamowitym instruktorom pracują, by prezentować swoje efekty.
Wczorajszy koncert był kwintesencją tego trudu, godzin pracy i zaangażowania młodych talentów w naszą sekcję taneczną.
Na scenie Złocienieckiego Ośrodka Kultury zaprezentowały się sekcje taneczne ZOK-u:
„Pinezki I, Pinezki II i Pinezki III" uczące się pod kierunkiem utalentowanej Dzidki Harańczyk. Młodzi tancerze rozwijają swoje umiejętności i pasję do tańca. Publiczność mogła podziwiać także zespół „Styl", kobiecą formację „Gracja" oraz „Czarną Mambę", które również na co dzień doskonalą swoje umiejętności pod kierunkiem Dzidki Harańczyk.
Wystąpiło też stowarzyszenie „Perfect Squad" oraz nieformalna grupa „Perfect Team", które wzbogaciły koncert swoimi występami.
Całe wydarzenie prowadziła z ogromnym zaangażowaniem Sylwia Rybacka, która doskonale potrafiła porwać publiczność do wspólnej zabawy.
Międzynarodowy Dzień Tańca to nie tylko okazja do celebracji sztuki tańca, ale także do docenienia pracy i zaangażowania wszystkich tancerzy, instruktorów oraz organizatorów,
którzy tworzą wydarzenia kulturalne.
Dzięki nim Złocieniecki Ośrodek Kultury staje się miejscem, gdzie sztuka tańca ożywa i inspiruje kolejne pokolenia do wyrażania siebie poprzez ruch i muzykę.
Fotorelacja E.Kordek
Tekst J.Mikulec

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus