Z przytupem uczciliśmy Międzynarodowy Dzień Tańca!
Scena wypełniła się energią, rytmem i kolorami, a każdy występ był dowodem na to, jak wielką siłę ma taniec.
Szczególne podziękowania kierujemy do naszej Dzidki Harańczyk za serce, zaangażowanie i przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia
Dziękujemy również wszystkim tancerzom i publiczności za tak liczną obecność i niesamowitą atmosferę.
Tekst Monika Rudzińska
Fotorelacja Elżbieta Kordek